اطلاعات خود را برای ساختن حساب کاربری وارد کنید
captchaImage
با ایجاد اکانت در سایت ما قوانین سایت را می پذیرید.
برای وارد شدن نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید
نمایش
به خاطر بسپار

ما در تیم زیما دقیقا چیکار می کنیم؟

ما در تیم زیما دقیقا چیکار می کنیم؟

زیما یک بستر جمع سپاری (crowdsourcing) و تامین مالی جمعی (crowdfunding) است. افرادی که در گردشگری و محیط زیست فعال هستند و ایده‌های خلاقانه دارند، برای پروژه خود در زیما کمپین طراحی می‌کنند و شروع به جذب حمایت‌های مادی و غیر مادی از مخاطبان زیما می‌کنند. حامیان در ازای دریافت پاداش‌های مشخص، از کمپین‌های فعال در زیما حمایت می‌کنند.

در واقع ما با برنامه های پاکسازی، احیا و مرمت کمک میکنیم تا آثار تاریخی و طبیعی شرایط بهتری پیدا کنند.

پس اگر در شهر شما جاذبه ی تاریخی، طبیعی و حتی فرهنگی هست که در معرض خطر قرار داره همین حالا پروژه رو در وبسایت ثبت کنید.


ویژگی های زیما :

تعریف آسان کمپین: با زیما می‌توانید خیلی سریع و راحت کمپین خود را تعریف کرده و صفحه‌ای اختصاصی برای معرفی آن کمپین در اختیار داشته باشید. صفحه کمپین شما شامل اطلاعاتی مانند محل کمپین، تاریخ کمپین، برگزارکنندگان کمپین، انواع حمایت ها و پاداش هایی که برای حمایت کننده ها در نظر گرفته اید و موارد مهم دیگر خواهد بود.


جذب سریع مخاطب: زیما ابزاری را در اختیار شما قرار می‌دهد که با استفاده از آن، می‌توانید از شبکه‌های مختلف برای تبلیغ و اطلاع‌رسانی کمپین خود استفاده کنید.


گزارش لحظه‌ به‌ لحظه کمپین: با زیما شما می‌توانید در هر لحظه ببینید چند نفر در کمپین شما ثبت‌نام کرده اند و چه مبلغی به کمپین شما کمک نموده اند.به این‌ترتیب می‌توانید مدیریت بهتری روی کمپین تان داشته باشید.امکان تعریف پاداش
: شما می‌توانید برای مخاطبانی که از کمپین شما حمایت می کنند پاداش هایی را تعریف کنید.


گزارش عملکرد بعد از کمپین: تمامی اطلاعات شرکت‌کننده‌ها، تعداد ثبت نام کننده ها و میزان پرداختی، در پنل کاربری شما به صورت لحظه‌ای موجود است. هر زمان که به این اطلاعات نیاز داشتید، می‌توانید به آنها دسترسی پیدا کنید


نظرات