اطلاعات خود را برای ساختن حساب کاربری وارد کنید
captchaImage
با ایجاد اکانت در سایت ما قوانین سایت را می پذیرید.
برای وارد شدن نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید
نمایش
به خاطر بسپار

زیما در الکامپ استارز

زیما در الکامپ استارز

زیما در الکامپ استارز؛ جایی برای درخشش ستاره‌های خلاق ایران.

از 25 تا 28 آذر ماه حدود 150 استارت‌اپ ایرانی در سالن 18 نمایشگاه بین‌المللی تهران گرد هم آمده بودند تا ایده‌ها و محصولات خود را به بازدیدکنندگان نمایشگاه الکامپ 2016 معرفی کنند. زیمانیز در بخش الکامپ استارز شرکت نموده که در ادامه مطلب می‌توانید آن را مطالعه کنید.

بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ، 28 آذر به پایان رسید؛ نمایشگاهی که در روزهای 25 تا 28 آذر میزبان بزرگ‌ترین شرکت‌ها داخلی و خارجی صنعت الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک فعال در کشور بود.

سالن الکامپ استارز، دور افتاده‌ترین سالن نمایشگاه، هیجان‌انگیزترین سالن نمایشگاه امسال بود که حدود 150 استارت‌اپ از شهرهای مختلف کشور را در خود جای داده بود، آنطور که بسیاری از بازدیدکنندگان فقط برای بازدید از سالن 18 به نمایشگاه بین‌المللی تهران آمده بودند تا با ایده‌های ناب و بکر جوانان ایرانی آشنا شوند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در روز افتتاحیه بازدید خود را از این سالن آغاز کرد تا توجه بیشتری به بخش استارت‌آپ‌ها معطوف شود و نشان دهد این ایده‌های نوپا چقدر می‌توانند برای صنعت و پیشرفت کشور مهم باشند

تیم زیما نیز مانند سایر استارتاپ ها حضوری فعال در این نمایشگاه داشت و با معرفی استارتاپ زیما به بازدیدکنندگان و اهمیت موضوع محیط زیست و گردشگری در توسعه پایدار سعی در جلب توجه مراجعه کنندگان به این موضوع مهم داشت. استقبال مراجعه کنندگان باعث دلگرمی و افزایش انگیزه تیم زیما به ادامه راه شده است

.

 


نظرات