اطلاعات خود را برای ساختن حساب کاربری وارد کنید
captchaImage
با ایجاد اکانت در سایت ما قوانین سایت را می پذیرید.
برای وارد شدن نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید
نمایش
به خاطر بسپار

دورهمی کسب و کار سبز

دورهمی کسب و کار سبز

به نظر می رسد جای محیط زیست در میان کسب و کارهای نوظهور خالی است.  با وجود برگزاری استارت آپ های مختلف که بطور مستقیم یا غیر مستقیم با حوزه محیط زیست و حفاظت از آن در ارتباط بوده اند، اما هنوز تعداد کسب و کارهای محیط زیستی به سختی از تعداد انگشتان یک دست تجاوز می کند. این درحالی است که هم فعالان محیط زیست ایده های زیادی برای راه اندازی کسب و کارهای محیط زیستی دارند و هم مختصصان حوزه استارت آپ به دنبال یافتن ایده های نو و کارآمد در حوزه محیط زیست هستند.
اولین «دورهمی کسب و کار سبز» جایی‌ بود برای گفت و گو درباره کسب و کارهایی که بطور مستقیم و یا غیر مستقیم با محیط زیست در ارتباط هستند که از طرف بنیاد آموزشی جزیره برگزار گردید.

سخنرانان این دوره همی افرادی چون غلام رضا مختاری سردبیر ارشد فرهنگی گروه مجلات همشهری، اشکان بروج مدرس گردشگری و راهنمای تور، میثم زرگرپور مربی و مشاور کارآفرینی، پژمان پازوکی بنیان گذار پروژه کفشدوزک، احسان محمدی مدیر مسئول پایگاه خبری زیست بوم، نازلی یزدی زاده رئیس هیئت مدیره داربن، نیکا بهجتی عضو یم فنی و تحلیل داده های شرکت سراوا پارس و نینا امین زاده تسهیل گر اجتماعی بودند که راجبه موضوعات استارتاپ ها، حفاظت از محیط زیست، شبکه های اجتماعی، نقش رسانه و اکوتوریسم به صحبت پرداختند.

ما نیز در تیم زیما هم با حضور در این دوره همی به معرفی استارتاپ زیما پرداختیم.

نظرات