اطلاعات خود را برای ساختن حساب کاربری وارد کنید
captchaImage
با ایجاد اکانت در سایت ما قوانین سایت را می پذیرید.
برای وارد شدن نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید
نمایش
به خاطر بسپار

حضور زیما در نمایشگاه بین المللی شهر گردشگر

حضور زیما در نمایشگاه بین المللی شهر گردشگر

نخستین نمایشگاه بین المللی اقتصاد و سرمایه گذاری گردشگری (شهر گردشگر) از چهارم شهریور تا هفتم شهریور در محل دائمی نمایشگاه‌های بزرگ بازار بزرگ ایران (ایران مال) برگزار گردید. مراسم افتتاحیه نمایشگاه در باغ ایرانی واقع در ایران مال با سخنرانی دکتر اثنی عشری (مدیر روابط عمومی ایران مال)، آقای محب خدایی (معاونت گردشگری) برگزار شد و همچنین آقای دکتر مونسان (ریاست محترم سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری) نیز در این مراسم حضور پیدا کرده بود.

ایجاد زمینه های تعامل میان ارگان‌های دولتی و بخش‌های خصوصی در شاخه گردشگری، شناسایی مشکلات، موانع و نقاط قوت و ضعف موجود در این حوزه و ارتقای جایگاه این صنعت در میان مسئولان دولتی و مردم از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه بود.

هتل ها، مراکز اقامتی و سیاحتی، موسسات مالی و بانکی و بیمه‌ها، مراکز آموزش هتلداری، نشریات تخصصی و صنایع بالادستی و پایین دستی مرتبط با این بخش، از ارگان‌ها و نهادهای دخیل در این نمایشگاه بودند که به ارائه توانمدی های خود پرداختند.

تیم زیما هم برای معرفی پلتفرم به فعالین صنعت گردشگری در این نمایشگاه حضور بهم رسانید و مذاکرات خوبی را با فعالین صنعت داشت.

تعدادی از عکس های حضور زیما در نمایشگاه

نظرات